Grupa fotografii eksperymentalnej

Uwaga! Pierwsza i druga grupa eksperymentalna są uruchomione. Obecnie trwa nabór do kolejnej grupy, która będzie startować 7 maja (pierwszy semestr, 7 spotkań, maj-czerwiec). Zapraszam!

Dla kogo: Osoby zaawansowane

Poziom: III (Master Class)

Czas trwania: 2 semestry po 7 zajęć

(zajęcia odbywają się co dwa tygodnie

w poniedziałki w godzinach 18.00-19.30,

zajęcia w trzeciej grupie online, startującej 7 kwietnia,

będą się odbywać we wtorki w godz.16.45-18.15)

Czas spotkań: 1h30min

Rok: 2023/2024

Miejsce i forma zajęć:

Online

Stacjonarne (Warszawa)

Wielkość grupy: do 10 osób

Cena: 2100zł za semestr (300zł za spotkanie)

Start po zebraniu pełnej grupy.

Poszczególne grupy w Szkole Fotografii Eksperymentalnej uruchamiane są w różnych terminach, a informacje udostępniane zainteresowanym z odpowiednim wyprzedzeniem. Miejsce w grupie rezerwuje się po przejściu rekrutacji.

Kurs przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, które mają już doświadczenie w fotografii i chcą wyjść poza schematy i poprzez fotografię eksperymentalną znaleźć lub odnaleźć na nowo swój język fotograficzny. Jest też dla w pełni ukształtowanych artystów, którzy potrzebują zredefiniować swoje doświadczenie i odświeżyć umysł. Kurs zakłada intensywną pracę i poszukiwania artystyczne. Nie jest przeznaczony dla tych, którzy chcieliby naśladować i kopiować czyjeś techniki i pomysły fotograficzne, ale dla tych, którzy chcą odważnie poszukiwać swoich własnych. Będziemy zmieniać paradygmat myślenia i przełamywać fale! Przygotuj się na inspiracje level hard!

Wymagania

Do udziału w zajęciach konieczna jest lustrzanka cyfrowa lub aparat bezlusterkowy cyfrowy oraz komputer z programem Adobe Photoshop i Adobe Bridge lub Lightroom.

Jak się dostać do grupy?

Poproszę Cię o przesłanie wybranych fotografii swojego autorstwa (do 10, do tego jeden aktualny autoportret – to pozwoli mi szybciej zapamiętać wszystkie osoby), podstawowych informacji na swój temat oraz kilku zdań na temat tego, co Cię interesuje w fotografii i dlaczego chcesz rozpocząć naukę w tej grupie.

Zgłoś się już dzisiaj!