Mentoring

Indywidualne sesje mentoringowe

Dla kogo: Osoby na różnym poziomie zaawansowania

Rodzaj spotkań: Indywidualne

Częstotliwość spotkań: 4 razy w miesiącu albo ustalona indywidualnie

Czas spotkań: 50 minut

Miejsce i forma: Online

Cena: 300zł za sesję

NA BALI I W BALII! 🙌🍹🌎
Nieważne, gdzie pływasz, na Bali czy w balii, zabierz ze sobą nauczyciela fotografii i ucz się na bieżąco na swoich doświadczeniach!

INDYWIDUALNE SPOTKANIA ONLINE 🌎!
SPERSONALIZOWANY, ELASTYCZNY TRYB NAUKI!
ZAPRASZAM OSOBY Z CAŁEGO 🌎!

Fotografii najlepiej nauczysz się fotografując! Niezależnie od tego, gdzie jesteś, wystarczy, że masz aparat i dostęp do Internetu, a Twój nauczyciel fotografii może być z Tobą online!  Wyznaczę Ci dostosowane do Twojego poziomu zadania rozwijające wyobraźnię i umiejętności i na bieżąco będziemy omawiać Twoje fotografie i postępy. Intensywność pracy i częstotliwość spotkań ustalimy razem.

 

Indywidualne spotkania mentoringowe przeznaczone są dla osób, którym z różnych względów najbardziej odpowiada praca indywidualna mistrz – uczeń i które potrzebują wsparcia i motywacji do pracy artystycznej lub osiągnięcia konkretnego celu artystycznego. Jest też dla osób, którym zależy na indywidualnym toku nauczania w dziedzinie fotografii. Pomogę Ci wyjść poza schematyczne myślenie i odnaleźć swój unikalny język artystyczny (albo odnaleźć go na nowo). Nastaw się na dużą dawkę inspiracji! Nauczę Cię też, jak twórczo podchodzić do wyzwań, jakie stawia praca artystyczna. Przede wszystkim jednak pomogę Ci uwierzyć w siebie i pokochać to, co robisz.

Jak się zgłosić?

Poproszę Cię o przesłanie 10 wybranych fotografii i podstawowych informacji na swój temat oraz kilku zdań na temat tego, co Cię interesuje w fotografii / sztuce i dlaczego chcesz rozpocząć indywidualne spotkania mentoringowe. Więcej omówimy na pierwszym spotkaniu.

Zgłoś się już dzisiaj!