Grupa fotografii teatralnej

Dla kogo: Osoby zaawansowane

Poziom: III (Master Class)

Czas trwania: 2 semestry po 7 zajęć

(zajęcia odbywają się co dwa tygodnie

w poniedziałki w godzinach 16.30-18.00)

Czas spotkań: 1h30min

Rok: 2023/2024

Miejsce i forma zajęć:

Online – I grupa

Stacjonarne (Warszawa) – II grupa

Wielkość grupy: do 10 osób

Cena: 2100zł za semestr (300zł za spotkanie)

Start po zebraniu pełnej grupy.

Poszczególne grupy w Szkole Fotografii Eksperymentalnej uruchamiane są w różnych terminach, a informacje udostępniane zainteresowanym z odpowiednim wyprzedzeniem. Miejsce w grupie rezerwuje się po przejściu rekrutacji.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób zawodowo zajmujących się fotografią teatralną, które chcą doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie fotografii, dokonać pewnych przewartościowań i wejść na wyższy poziom artystyczny, jak również dla osób zaawansowanych, które mają już duże doświadczenie w fotografii i chcą spróbować swoich sił w trudnej dziedzinie fotografii teatralnej. Kurs zakłada intensywną pracę, rozwinięcie umiejętności pozwalających na fotografowanie teatru oraz otwierające umysł poszukiwania artystyczne w tej dziedzinie.

Wymagania

Do udziału w zajęciach konieczna jest lustrzanka cyfrowa lub aparat bezlusterkowy cyfrowy oraz komputer z programem Adobe Photoshop i Adobe Bridge lub Lightroom.

Jak się dostać do grupy?

Poproszę Cię o przesłanie wybranych fotografii swojego autorstwa (do 10, do tego jeden aktualny autoportret – to pozwoli mi szybciej zapamiętać wszystkie osoby), podstawowych informacji na swój temat oraz kilku zdań na temat tego, co Cię interesuje w fotografii i dlaczego chcesz rozpocząć naukę w tej grupie.

Zgłoś się już dzisiaj!